Featured Post

Spotkanie otwarte KHDK „Krzyś”

Serdecznie zapraszamy wszystkich na comiesięczne spotkania otwarte Klubu Honorowych Dawców Krwi „Krzyś”. Najbliższe spotkanie odbędzie się w gościnnych murach Miejskiego Gimnazjum im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego w piątek, 2 sierpnia; sala nr 2 o godz. 19.00. Podczas spotkania będzie możliwość: zapisania się do Klubu HDK „Krzyś” sprawdzenia swojej Deklaracji Członkowskiej (jeżeli była wcześniej wypisana) pod kątem aktualności danych (szczególnie adresu korespondencyjnego) wpisania się na listę: → „koszulkową” (wymagane: wypisana deklaracja (potwierdzająca przynależność do Klubu HDK „Krzyś”), minimum 6-krotne oddanie krwi podczas akcji organizowanych przez Klub, Legitymacja Honorowego Dawcy Krwi), rozmiar koszulki → „krewkart” (wymagane: Legitymacja Honorowego Dawcy Krwi i minimum 3-krotne oddanie krwi, zgoda na zeskanowanie obu stron dowodu osobistego bądź dostarczenie ksero)

Read More

Zaproszenia, z@proszeni@, powiadomienia

Posted by krzys | Posted in Aktualności | Posted on 18-01-2018

1

Przypominamy, że poza dodaniem „Krzysia” do znajomych/polubić fanpage, istnieje możliwość otrzymywania informacji od KHDK „Krzyś” na skrzynkę mailową. Jest to rekomendowana forma powiadomień dotycząca akcji honorowego oddawania krwi oraz innych wydarzeń związanych z Klubem. Dlaczego?

Przede wszystkim w celu ułatwienia komunikacji między dwiema stronami (np. wysyłanie przez Klub informacji, pytań/uwag Członków Klubu HDK „Krzyś” czy osób chcących zapisać się do Klubu itp.).

Zaproszenia wysyłane tradycyjną pocztą nie zawsze dochodzą na czas, natomiast informacje wysyłane mailem będą przychodzić minumum na tydzień przed planowaną akcją lub innym wydarzeniem związanym z Klubem HDK „Krzyś”.

Podawanie adresu e-mail jest DOBROWOLNE, niemniej prosimy nie mieć pretensji do Zarządu Klubu HDK „Krzyś” w przypadku zbyt późnego otrzymywania listu pocztą tradycyjną, wysłaniem go pod nieaktualny adres korespondencyjny lub – jak to miało miejsce w listopadzie – podanie niewłaściwej formy (stacjonarna/ambulans) akcji honorowego oddawania krwi.

Zachęcamy do podawania swojego e-maila.

PS. Warto też opowiedzieć swoim znajomym/bliskim o Klubie KHDK „Krzyś (jako ściąga może posłużyć strona ;) ), a w razie pytań – skontaktować się z nami.

Comments (1)

proszę o przesyłanie powiadomień drogą e-mailową o kolejnych poborach krwi.
dziękuję