Featured Post

Piękna inauguracja

Tradycyjnie zimową porą, w gościnnych murach Szkoły Podstawowej nr 4 (d. Miejskiego Gimnazjum) w Zielonce, odbyła się pierwsza w tym roku akcja honorowego oddawania krwi zorganizowana przez nasz Klub. Lekiem ratującym życie chciało podzielić się aż 60 osób. Krew oddało 55. Łącznie zebrano 24,75 litra krwi! Bardzo dziękujemy za tak liczny udział w naszej akcji i przede wszystkim cierpliwość – humory nie opuszczały Krwiodawców nawet przy dłuższym oczekiwaniu na swoją kolej. W tym miejscu zapraszamy na kolejne akcje honorowego oddawania krwi. Najbliższa odbędzie się 15 kwietnia (dwa tygodnie po świętach).

Read More

Zaproszenia, z@proszeni@, powiadomienia

Posted by krzys | Posted in Aktualności | Posted on 18-01-2018

1

Przypominamy, że poza dodaniem „Krzysia” do znajomych/polubić fanpage, istnieje możliwość otrzymywania informacji od KHDK „Krzyś” na skrzynkę mailową. Jest to rekomendowana forma powiadomień dotycząca akcji honorowego oddawania krwi oraz innych wydarzeń związanych z Klubem. Dlaczego?

Przede wszystkim w celu ułatwienia komunikacji między dwiema stronami (np. wysyłanie przez Klub informacji, pytań/uwag Członków Klubu HDK „Krzyś” czy osób chcących zapisać się do Klubu itp.).

Zaproszenia wysyłane tradycyjną pocztą nie zawsze dochodzą na czas, natomiast informacje wysyłane mailem będą przychodzić minumum na tydzień przed planowaną akcją lub innym wydarzeniem związanym z Klubem HDK „Krzyś”.

Podawanie adresu e-mail jest DOBROWOLNE, niemniej prosimy nie mieć pretensji do Zarządu Klubu HDK „Krzyś” w przypadku zbyt późnego otrzymywania listu pocztą tradycyjną, wysłaniem go pod nieaktualny adres korespondencyjny lub – jak to miało miejsce w listopadzie – podanie niewłaściwej formy (stacjonarna/ambulans) akcji honorowego oddawania krwi.

Zachęcamy do podawania swojego e-maila.

PS. Warto też opowiedzieć swoim znajomym/bliskim o Klubie KHDK „Krzyś (jako ściąga może posłużyć strona ;) ), a w razie pytań – skontaktować się z nami.

Comments (1)

proszę o przesyłanie powiadomień drogą e-mailową o kolejnych poborach krwi.
dziękuję