Zniżki dla Dawców #1: InneMeble.pl [PROMOWANIE NA STRONIE]

Od wielu lat Krwiodawcy mogą korzystać z wielu programów lojalnościowych. Usługodawcy oferują dawcom zniżki na swoje usługi/produkty po okazaniu pieczątki w legitymacji HDK. Przedstawiamy InneMeble.pl [FACEBOOK].

InneMeble.pl (https://www.innemeble.pl/) zajmuje się sprzedażą mebli tapicerowanych marki Mti-Furninova, produkcją i  sprzedażą mebli w stylu loft, sprzedażą cegły naturalnej ręcznie formowanej marki Nelissen oraz dekoracji
i oświetlenia.

Ma trzy salony w Polsce: w Warszawie, Lublinie oraz Katowicach.

Wszystkich aktywnych krwiodawców, robiących zakupy w ww. salonach nagradza rabatem w wysokości 10%. Aktywny krwiodawca to taki, który ma udokumentowane oddanie krwi nie później niż 12 miesięcy wstecz. Dowodem oddania jest pieczątka w legitymacji lub zaświadczenie wydawane po donacji. Każdy krwiodawca, który spełni powyższy warunek, otrzyma rabat w wysokości 10% na wszystkie produkty, nie objęte promocją.

Rabat można wykorzystać wielokrotnie, a jedynym ograniczeniem jest data ostatniej donacji.


 

Powyższy wpis publikujemy bezpłatnie na stronie i Facebooku KHDK “Krzyś”. Zachęcamy do kontaktu wszystkich zainteresowanych tą formą współpracy. Dane dostępne w zakładce kontakt. Mamy nadzieję, że [PROMOWANIE NA STRONIE] zapoczątkuje serię wpisów o udzielanych rabatom Krwiodawcom na podstawie legitymacji HDK. 

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.