20 stycznia akcja honorowego oddawania krwi!

Klub Honorowych Dawców Krwi “Krzyś”, świętujący w tym roku jubileusz 10-lecia istnienia, serdecznie zaprasza wszystkich do czynnego udziału w pierwszej tegorocznej akcji honorowego oddawania krwi, która będzie miała miejsce w niedzielę 20 stycznia br. w godz. 10.00 – 14.00 (rejestracja dawców do godz. 13.30) w gościnnych murach Miejskiego Gimnazjum im. Stefana kardynała Wyszyńskiego w Zielonce (ul. Łukasińskiego 1/3).

Należy pamiętać o zabraniu ze sobą dokumentu tożsamości ze zdjęciem, numerem PESEL oraz adresem zamieszkania, a także o spożyciu lekkostrawnego posiłku.

W celu poprawienia i usprawnienia komunikacji między Państwem a Klubem HDK „Krzyś”, zachęcamy do podawania swojego adresu e-mail. Można to zrobić na dwa sposoby:
(1) podczas akcji poprzez dopisanie go w swojej Deklaracji Członkowskiej (o ile taka była wcześniej wypisywana) lub
(2) wysyłając maila na krzys.zielonka@gmail.com podając w treści swoje imię/imiona, nazwisko oraz numer telefonu kontaktowego.

Osoby, które chciałyby zapisać się do Naszego Klubu, również mogą się z nami kontaktować za pomocą podanego wyżej maila.

Zaproszenia wysyłane pocztą tradycyjną nie zawsze dochodzą z wyprzedzeniem. Mailowe zaś otrzymywaliby Państwo na ok. tydzień przed organizowaną przez nasz Klub akcją honorowego oddawania krwi (więcej w temacie: Zaproszenia, z@proszeni@).

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.