Informacje przed sierpniową akcją krwiodawstwa

Szanowni Krwiodawcy,
zgodnie z obietnicą podajemy poniżej 5 najważniejszych informacji dot. najbliższej akcji krwiodawstwa, która zaplanowana jest na 27 sierpnia (niedziela). Lista może być edytowana, na co warto zwrócić uwagę (w wpisie będziemy o tym wspominać).

1. 𝐋𝐨𝐤𝐚𝐥𝐢𝐳𝐚𝐜𝐣𝐚: możemy potwierdzić, że 𝟐𝟕 𝐬𝐢𝐞𝐫𝐩𝐧𝐢𝐚 𝐚𝐦𝐛𝐮𝐥𝐚𝐧𝐬 𝐩𝐫𝐳𝐲𝐣𝐞𝐝𝐳𝐢𝐞 – 𝐩𝐨 𝐫𝐚𝐳 𝐩𝐢𝐞𝐫𝐰𝐬𝐳𝐲 – 𝐩𝐨𝐝 𝐒𝐳𝐤𝐨łłę 𝐏𝐨𝐝𝐬𝐭𝐚𝐰𝐨𝐰𝐚̨ 𝐧𝐫 𝟐 𝐙𝐢𝐞𝐥𝐨𝐧𝐜𝐞 (ul. Powstańców 3). Rozmowy trwały od dłuższego czasu i niemal w 100% wszystko jest załatwione, tj. parking dla ambulansu z przyłączem do prądu i innymi istotnymi elementami.                 (więcej po rozwinięciu strony)
W sierpniu ub. r. ambulans stał przed Ośrodkiem Kultury i Sportu. Jednak z uwagi na trwający remont ul. Łukasińskiego stało się jasne, że trzeba trzeba było szukać miejsca, gdzie jest dostęp łatwy dostęp do źródła prądu 400 V. Urząd Miasta nie posiada w ogóle takie przyłącza.

𝑫𝒛𝒊𝒆̨𝒌𝒖𝒋𝒆𝒎𝒚 𝑷𝒂𝒏𝒊 𝑫𝒚𝒓𝒆𝒌𝒕𝒐𝒓 𝑺𝒛𝒌𝒐ł𝒚 𝑷𝒐𝒅𝒔𝒕𝒂𝒘𝒐𝒘𝒆𝒋 𝒛𝒂 𝒘𝒚𝒓𝒂𝒛̇𝒆𝒏𝒊𝒆 𝒛𝒈𝒐𝒅𝒚 𝒏𝒂 𝒑𝒓𝒛𝒆𝒑𝒓𝒐𝒘𝒂𝒅𝒛𝒆𝒏𝒊𝒆 𝒂𝒌𝒄𝒋𝒊
𝒊 𝒘 𝒋𝒆𝒋 𝒛𝒐𝒓𝒈𝒂𝒏𝒊𝒛𝒐𝒘𝒂𝒏𝒊𝒖.

2. 𝐋𝐞𝐠𝐢𝐭𝐲𝐦𝐚𝐜𝐣𝐞 𝐇𝐃𝐊: obecnie na stanie mamy 2 „wolne” i jedną zarezerwowaną. Czekamy na odpowiedź od firmy, czy ma na stanie 10-20 sztuk, które przysłałaby przed akcją. Liczymy też na niższą cenę przy większym zamówieniu 😉
𝐑𝐞𝐳𝐞𝐫𝐰𝐚𝐜𝐣𝐚: w ODDZIELNYM wpisie poświęconym wyłącznie legitymacjom HDK będzie można rezerwować legitymacje HDK (Powinno też wyjaśnić się, czy będzie ich więcej). Odpowiedź zwrotna będzie potwierdzeniem „odłożenia”

3. 𝐏𝐨𝐰𝐢𝐚𝐝𝐨𝐦𝐢𝐞𝐧𝐢𝐚 𝐒𝐌𝐒/𝐞-𝐦𝐚𝐢𝐥: przypominamy, że jest możliwość uzyskiwania powiadomień e-mailowych i SMS-owych o akcjach krwiodawstwa organizowanych przez Klub HDK „Krzyś”.

Osoba zainteresowana takim powiadomieniem może wysłać e-mail na adres krzys.zielonka@gmail.com, w tytule wpisując Powiadomienie e-mail/SMS*, a w treści imię, nazwisko (ew. numer telefonu – chcąc powiadomienia SMS-owego) i klauzulę: 𝐰𝐲𝐫𝐚𝐳̇𝐚𝐦 𝐳𝐠𝐨𝐝𝐞̨ 𝐧𝐚 𝐩𝐫𝐳𝐞𝐭𝐰𝐚𝐫𝐳𝐚𝐧𝐢𝐞 𝐦𝐨𝐢𝐜𝐡 𝐝𝐚𝐧𝐲𝐜𝐡 𝐨𝐬𝐨𝐛𝐨𝐰𝐲𝐜𝐡 𝐩𝐫𝐳𝐞𝐳 𝐊𝐥𝐮𝐛 𝐇𝐃𝐊 „𝐊𝐫𝐳𝐲𝐬́” 𝐜𝐞𝐥𝐞𝐦 𝐨𝐭𝐫𝐳𝐲𝐦𝐲𝐰𝐚𝐧𝐢𝐚 𝐩𝐨𝐰𝐢𝐚𝐝𝐨𝐦𝐢𝐞𝐧́ 𝐦𝐚𝐢𝐥𝐨𝐰𝐲𝐜𝐡 𝐥𝐮𝐛 𝐒𝐌𝐒-𝐨𝐰𝐲𝐜𝐡*.

* niepotrzebne skreślić

Decydując się na powiadomienia SMS-owe warto upewnić się o możliwości otrzymywania wiadomości z Bramki Internetowej.

𝟒. 𝐏𝐥𝐚𝐤𝐚𝐭𝐲: w czwartek/piątek (17-18 sierpnia) będą gotowe, czyli wydrukowane i z przyszykowanymi „paskami” taśmy dwustronnej.

Tradycyjnie szukamy chętnych do powieszenia w następujących rejonach: Bankówka, Centrum (od DW 634 w stronę PKP wraz z ul. Ossowską), okolice os. Wolności, ul. Przemysłowej, ul. Długiej i ul. Mareckiej).

Na kilka dni przed akcją umieścimy taki plakat także na FB (Krzyś Klub HDK i Krzyś Krwiodawca) oraz na stronie www.

21 sierpnia będzie też wydarzenie na FB .

𝟓. 𝐏𝐫𝐨𝐦𝐨𝐰𝐚𝐧𝐢𝐞: chcielibyśmy zachęcić do promowania akcji oraz idei honorowego oddawania krwi poprzez m.in. zachęcanie znajomych do czynnego udziału w zbiórkach krwi, udostępnianiu wpisów czy tworzeniu własnych. Mogą też być zdjęcia podczas akcji z oznaczaniem „Krzysia”. W ten sposób algorytmy będą dodatkowo promować krwiodawstwo, stronę i Klub. A może ma Pan/i pomysły? Jesteśmy otwarci!

To na razie tyle. Nadmieniamy, że lista może być edytowana (będziemy to zaznaczać przy wpisie).

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.