“Osiemnastka” z dodatkiem na przedwiośnie

Podsumowanie akcji krwiodawstwa. Zielonka, 17 marca. Dzisiejsza akcja honorowego oddawania krwi cieszyła się sporym zainteresowaniem, chociaż dzień wcześniej pogoda nie napawała optymizmem. Na szczęście w niedzielę było znacznie lepiej. Po raz kolejny Krwiodawcy udowodnili, że można na nich liczyć

Z zarejestrowanych 52 osób krew oddało 41, co łącznie daje 18,45 litra bezcennego leku ratującego życie, Cieszy również fakt, że w akcji biorą udział nowe osoby. “Świeża krew” zawsze mile widziana 😉 Mamy nadzieję, że będą regularnie przychodzili na nasze akcje.

Dziękujemy wszystkim Krwiodawcom za wielkie serce i za to, że są gotowi pomagać innym w najtrudniejszych chwilach. Wasze działanie jest inspiracją dla wszystkich i dowodem na to, że jedna osoba może mieć ogromny wpływ na świat. Wspólnie tworzymy lepsze jutro, gdzie każdy może liczyć na wsparcie i pomoc. Dziękujemy za wasze bezcenne wsparcie i niezłomną determinację w niesieniu pomocy potrzebującym. Wasze czyny przynoszą nadzieję i zmieniają życie na lepsze.

Następna zbiórka krwi odbędzie się 26 maja. O miejscu postoju ambulansu poinformujemy później. Najprawdopodobniej będzie to parking przed Urzędem Miasta lub Szkołą Podstawową nr 2. 

 

 

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.