Informacje przed styczniową akcją krwiodawstwa

Szanowni Krwiodawcy,
zgodnie z obietnicą podajemy poniżej najważniejsze informacje dot. najbliższej akcji krwiodawstwa, która zaplanowana jest na 7 stycznia (niedziela). Lista może być edytowana, na co warto zwrócić uwagę. Będziemy o tym wspominać.

1. 𝐋𝐨𝐤𝐚𝐥𝐢𝐳𝐚𝐜𝐣𝐚: po raz drugi w historii krwiobus będzie czekać na Krwiodawców 𝐩𝐨𝐝 Szkołę 𝐏𝐨𝐝𝐬𝐭𝐚𝐰𝐨𝐰𝐚̨ 𝐧𝐫 𝟐 𝐙𝐢𝐞𝐥𝐨𝐧𝐜𝐞 (ul. Powstańców 3). W przypadku niepogody będziemy mieć również do dyspozycji fragment budynku (sala/korytarz), gdzie zrobimy szatnię (poczekalnię). 𝑫𝒛𝒊𝒆̨𝒌𝒖𝒋𝒆𝒎𝒚 𝑷𝒂𝒏𝒊 𝑫𝒚𝒓𝒆𝒌𝒕𝒐𝒓 𝑺𝒛𝒌𝒐ł𝒚 𝑷𝒐𝒅𝒔𝒕𝒂𝒘𝒐𝒘𝒆𝒋 𝒛𝒂 𝒘𝒚𝒓𝒂𝒛̇𝒆𝒏𝒊𝒆 𝒛𝒈𝒐𝒅𝒚 𝒏𝒂 𝒑𝒓𝒛𝒆𝒑𝒓𝒐𝒘𝒂𝒅𝒛𝒆𝒏𝒊𝒆 𝒂𝒌𝒄𝒋𝒊 𝒊 𝒋𝒆𝒋 𝒛𝒐𝒓𝒈𝒂𝒏𝒊𝒛𝒐𝒘𝒂𝒏𝒊e.

2. Zaświadczenie do PIT: najprawdopodobniej podczas akcji będzie można uzyskać zaświadczenia do PIT (odliczenia krwi). Przed następną akcją krwiodawstwa (zaplanowaną na 17 marca) pojawi się oddzielny artykuł ze wskazówkami jak odliczyć krew jako darowiznę

3. 𝐏𝐨𝐰𝐢𝐚𝐝𝐨𝐦𝐢𝐞𝐧𝐢𝐚 𝐒𝐌𝐒/𝐞-𝐦𝐚𝐢𝐥: przypominamy, że jest możliwość uzyskiwania powiadomień e-mailowych i SMS-owych o akcjach krwiodawstwa organizowanych przez Klub HDK „Krzyś”. 

Osoba zainteresowana takim powiadomieniem może wysłać e-mail na adres krzys.zielonka@gmail.com, w tytule wpisując Powiadomienie e-mail/SMS*, a w treści imię, nazwisko (ew. numer telefonu – chcąc powiadomienia SMS-owe) i klauzulę: 𝐰𝐲𝐫𝐚𝐳̇𝐚𝐦 𝐳𝐠𝐨𝐝𝐞̨ 𝐧𝐚 𝐩𝐫𝐳𝐞𝐭𝐰𝐚𝐫𝐳𝐚𝐧𝐢𝐞 𝐦𝐨𝐢𝐜𝐡 𝐝𝐚𝐧𝐲𝐜𝐡 𝐨𝐬𝐨𝐛𝐨𝐰𝐲𝐜𝐡 𝐩𝐫𝐳𝐞𝐳 𝐊𝐥𝐮𝐛 𝐇𝐃𝐊 „𝐊𝐫𝐳𝐲𝐬́” 𝐜𝐞𝐥𝐞𝐦 𝐨𝐭𝐫𝐳𝐲𝐦𝐲𝐰𝐚𝐧𝐢𝐚 𝐩𝐨𝐰𝐢𝐚𝐝𝐨𝐦𝐢𝐞𝐧́ 𝐦𝐚𝐢𝐥𝐨𝐰𝐲𝐜𝐡 𝐥𝐮𝐛 𝐒𝐌𝐒-𝐨𝐰𝐲𝐜𝐡*.

* niepotrzebne skreślić

Decydując się na powiadomienia SMS-owe warto upewnić się o możliwości otrzymywania wiadomości z Bramki Internetowej.

PS. Klauzula o wyrażeniu zgody na przetwarzanie jest niezbędna. Inaczej nie możemy wysyłać wiadomości
o akcji (a już mamy taką jedną niepełną deklarację)

4. 𝐏𝐫𝐨𝐦𝐨𝐰𝐚𝐧𝐢𝐞: chcielibyśmy zachęcić do promowania akcji oraz idei honorowego oddawania krwi poprzez m.in. zachęcanie znajomych do czynnego udziału w zbiórkach krwi, udostępnianiu wpisów na Facebooku czy… tworzeniu własnych treści. Mogą też być zdjęcia podczas akcji z oznaczaniem „Krzysia”, autorskie teksty np. o tym, dlaczego oddajemy krew.
W ten sposób algorytmy będą dodatkowo promować krwiodawstwo, stronę i Klub. A może ma Pan/i pomysły? Jesteśmy otwarci na propozycje i sugestie!

To na razie tyle. Nadmieniamy, że lista może być edytowana (będziemy to zaznaczać przy wpisie).

 

Przydatne linki:
– jak przygotować się do oddawania krwi [WSKAZÓWKI, DIETA, FILM]
– powiadomienia SMS-owe i mailowe
– harmonogram 2024
– jak liczyć przerwy między donacjami [2023-2024] 
– odliczenie krwi od podatku PIT [GRAFIKA]

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.